Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak Kombi Arıza Kodları 0216 353 88 70 – 0532 383 80 20

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baxi luna arıza kodları

Baxi luna e01 arıza kodu : baxi luna kombide e01 uyarısı kombiye gazın gelmediğini belirtmektedir. Bu durumda kombinin elektronik kartında ya da gaz valfinde sorun olabilir.

Baxi luna e02 arıza kodu : cihazda aşırı ısınma söz konusu olduğunda bu uyarı kodu ekranda belirmektedir. Kısacası termostat arızalı ise cihaz kendini otomatik olarak bloke etmiştir.

Baxi luna e03 arıza kodu : Baca sensörü arıza kodu. Bu arıza kodu ekranda beliriyor ise sensör görevini gerçekleştirmiyordur.

Baxi luna e04 arıza kodu : alevin oluştuğunu elektronik karta ileten iyon  elektrotu sinyal alamadığında kombi ekranında bu uyarı kodu belirmektedir. Gaz akımında bunun yanı sıra atık gaz sisteminde ya da iyon elektrotunda sorun olabilir.

Baxi luna e05 arıza kodu : baxi luna kombide e05 hata kodu var ise kalorifer sensöründe sorun vardır

Baxi luna e06 arıza kodu : baxi luna kombide bu uyarı kodu yaz kış yaşanabilmektedir. Çünkü bu kodun açıklaması kombinin sıcak su vermemesidir. Bu durumda kombide sıcak su için çalışan sensörünün değişimi gerekmektedir.

Baxi luna e10 arıza kodu : kombide suyun azaldığını belirten uyarı kodudur. Kombi basıncını kontrol ediniz.

Baxi luna e25 arıza kodu : kombinin en yüksek sıcaklığa ulaştığını belirten hata kodudur. Baxi luna kombi ekranında bu hata kodu belirdi ise ya pompa sıkışmıştır ya üç yollu vananın konumu değişmiştir ya eşanjör tıkanmıştır veya kireçlenmiş ya da kalorifer filtreleri tıkanmıştır.

Baxi luna e35 arıza kodu : baxi luna kombide beliren bu uyarı kodu cihazda alevin oluşmadığı anlamındadır.

E80 arıza kodu : baxi luna kombi ekranında e80 uyarı kodu varsa elektronik kartta sorun var demektir.

Baxi luna e97 arıza kodu : elektrik voltajı ile alakalı sorun olduğunda baxi luna kombi ekranında bu uyarı kodu belirmektedir. Bu durumda daire girişine gelen voltajlar düşük veya cihazda elektronik kart sorunu olabilir.

Baxi luna e98/99 arıza kodu : baxi luna kombide her iki hata kodu da elektronik kart arızası anlamına gelmektedir.

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak brotje / luna3 duotech kombi arıza kodları;

Baymak Brötje e10 arıza kodu : ortamdaki sıcaklık seviyesini elektronik karta aktarmakta olan sensörde sorun olduğunu belirten hata kodudur.

Baymak Brötje e25 arıza kodu : kalorifer sensöründe sorun olduğunu anlamına gelir.

Baymak Brötje e28 arıza kodu : kalorifer sensöründe sorun olduğunu anlamına gelir.

Baymak Brötje e50 arıza kodu : brötje kombi ekranında bu hata kodu var ise sıcak su sensörü arızalı demektir.

Baymak Brötje e110 arıza kodu : aşırı ısınma termostatı, limit termostatı veya atık gaz sıcaklığını elektronik karta aktaran baca sensöründe problem vardır.

Baymak Brötje e119 arıza kodu : brötje kombinin su basınç göstergesi olması gereken değerin altındadır. Bu durumda kombiye doldurma musluğu ile su basmalı basınç değerini 1,5 bara çıkarmalısınız. İşlem sonrası kombi çalışmasına devam edecektir.

Baymak Brötje e125 arıza kodu : brötje kombi ekranında bu hata kodu varsa kombi içinde bulunan pompa kalorifer tesisatında suyu çeviremiyor demektir. Ya da tesisatta hava vardır, bu sebeple kombi aşırı ısınma sayesinde arıza uyarısı veriyordur.

Baymak Brötje e130 arıza kodu : brötje kombide baca sensöründe kısacası ortam aynı zamanda kombi içindeki sıcaklığı ölçüp elektronik karta aktaran sensöründe aşırı ısınma problemi olduğunu gösterir.

Brötje e133 arıza kodu : kombiye gelmekte olan gaz girişinde problem olduğunu bildiren arıza kodudur. Bu durumda gaz valfinde ya da ana karta problem olduğunu söyleyebiliriz.

Baymak Brötje e151 arıza kodu : cihazın ekranında e151 arıza kodu belirdi ise bu elektronik kartta sorun olduğunu belirtir. Bu durumda cihaza reset atmanız gerekmektedir.

Brötje e156 arıza kodu : dairedeki voltajın düşük durumda olduğunu belirten hata kodudur. Voltaj değeri 220 v a dönene kadar cihaza müdahale etmeyin.

Baymak Brötje e160 arıza kodu : hermetik tip kombinin fan motorunda sorun olduğunu belirten hata kodudur.

Brötje e193 arıza kodu : tesisatta hava olması sebebi ile cihaz buna bağlı aşırı ısınma durumu yaşatıyordur.

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak baxi kombi arıza kodları

Baymak baxi kombi e10 hatası – dıs ortam sıcaklık sensoru arızası.

Baymak baxi kombi e20 hatası – merkezi ısıtma devresi sensoru arızası.

Baymak baxi kombi e28 hatası – baca  sensoru arızası.

Baymak baxi kombi e50 hatası – kullanım suyu devresi  sensoru arızası.

Baymak baxi kombi e60 hatası – oda termostatı sensor arızası.

Baymak baxi kombi e62 hatası – elektronik kart yazılım versiyonu arızası.

Baymak baxi kombi e88 hatası – elektronik kart ile kontrol unitesi arasında haberlesme arızası.

Baymak baxi kombi e95 hatası – kontrol unitesi saati arızası.

Baymak baxi kombi e110 hatası – emniyet termostatı veya baca gazı sensoru arızası.

Baymak baxi kombi e119 hatası – su basınc anahtarı arızası / dusuk su basıncı uyarısı.

Baymak baxi kombi e125 hatası – sirkulasyon arızası veya sistemin hava yapması.

Baymak baxi kombi e127 hatası – anti-leyjoner fonksiyonu devrede

Baymak baxi kombi e130 hatası – baca sensoru asırı ısınma uyarısı.

Baymak baxi kombi e131 hatası – 125e veya 130e arızaları sonrasında kombi elektriginin kesilmesi.

Baymak baxi kombi e133 hatası – gaz beslemesi arızası / gaz yetersiz uyarısı.

Baymak baxi kombi e151 hatası – kombi kontrol kartı arızası.

Baymak baxi kombi e155 hatası – maksimum reset denemesinin asılması

Baymak baxi kombi e156 hatası – dusuk veya yuksek voltaj uyarısı.

Baymak baxi kombi e160 hatası – fan arızası.

Baymak baxi kombi e193 hatası – sistemin hava yapması.

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak eco 280fi arıza kodları

Baymak Eco 280fi neon1 kapalı, neon2 açıksa; kombiye gaz girişin de arıza yaşadığını bildiren hatadır. Gaz gurubunda yada kartta sorun olabilir.

Baymak Eco 280fi neon1 kapalı, neon2 hızlı yanıp sönüyorsa; baca işleyişin de arıza olduğunu belirten işlevdir. Eğer kombi bacalıysa baca sensöründe, hermetikse hava prosestatı veya fan motorun da arıza olabilir.

Baymak Eco 280fi neon1 kapalı, neon2 yavaş yanıp sönüyorsa; kombi su basıncı düşük durumda.

Baymak Eco 280fi neon1 ve neon2 yavaş yanıp sönüyorsa; sensör arızası olarak bilinen hata ışıklarıdır. Bu ışıklar yanıp sönüyor ise kombi de ya sıcak su arızası meydana gelir ya da kalorifer petekleri ısınmaz.

Baymak Eco 280fi neon1 yavaş yanıp sönüyorsa, neon2 açıksa; kombi de fazla ısınma olduğundan dolayı kombi kendini kullanıma kapamış. Limit termostat sorunu yaşanmaktadır.

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak energy kombi arıza kodları

Baymak energy e01 arıza kodu : energy kombide bu uyarı kodu varsa kombinin ateşleme yapmadığını belirtir. Yani kombi hem sıcak su ihtiyacını hem de ısınma ihtiyacını karşılamaz.

Baymak energy e02 arıza kodu : kombide fazla ısınma söz konusu oldu ise bu uyarı kodu ekranda belirmektedir.

Baymak energy e03 arıza kodu : energy kombi ekranında e03 hata kodu belirdi ise atık gaz sisteminde bulunan hava akış anahtarında sorun vardır. Hava soğuk ise sert hava koşulları sebebi ile rüzgârın bacadan ters üflemesi ile atık gazı kombi aktaramaz ve bu sebeple kombi ekranında bu uyarı kodu belirir. Hava şartları normal durumda ise hava prosestatı ya da atık gazı dışarıya ulaştıran aynı zamanda temiz havayı dışarıdan içeriye ulaştıran fan motoru arızalı olabilir.

Baymak energy e05 arıza kodu : energy kombi ekranında bu uyarı kodu var ise kalorifer sensorun de sorun vardır.

Baymak energy e06 arıza kodu : energy kombide sıcak su alınamadığı durumlarda genellikle kombi ekranında beliren hata kodudur. Bu durumda kombi sıcak su vermez çünkü sıcak su sensoru değişimi gerekir.

Baymak energy e10 arıza kodu : kombideki su bittiği zaman ekranda bulunan hata kodudur. Kombi göstergesinde bu hata kodu var ise cihazın basıncı 1 barın altında demektir.

Baymak energy e25/26 arıza kodu : energy kombide oluşan her iki hata kodunun açıklaması da aynıdır. Bu uyarı kodlarından biri kombide ekranında belirdi ise pompa arızalı diyebiliriz.

Baymak energy e35 arıza kodu : e35 arızası energy kombinin ateşleme yaptığını fakat alev algılamadığını belirtmektedir. Bu durumda kombiye reset atılmalıdır.

Baymak energy e96 arıza kodu : kombiye ulaşan voltajın düşük olduğunu bildiren hata kodudur. Bu durumda voltaj düzenleyici regülatör kullanmalısınız.

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak luna kombi arıza kodları

Baymak Luna kombi e01 arıza kodu : kombiye gaz girişinde problem olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda baxi luna kombinin gaz valfi ya da ana kartı arızalı diyebiliriz.

Baymak Luna kombi e02 arıza kodu : aşırı ısınma termostatı veya limit termostatı arızalı olduğunda luna kombi ekranında bu uyarı kodu belirir.

Baymak Luna kombi e03 arıza kodu : baca tip kombilerde baca sensöründe sorun olduğunda ya da kablolarında kopma meydana geldiğinde luna kombi ekranında bu uyarı kodu belirir.

Baymak Luna kombi e05 arıza kodu : tesisat sensöründe problem anlamına gelir.

Baymak Luna kombi e06 arıza kodu : luna kombide e06 arıza kodu sıcak su sensöründe sorun olduğu anlamındadır.

Baymak Luna kombi e10 arıza kodu : luna kombide su basıncının azaldığı anlamına gelir.

Baymak Luna kombi e25 arıza kodu : cihazın çok fazla ısındığı anlamına gelen hata kodudur. Bu durumda eşanjör tıkalı, kalorifer filtresi kirli, üç yollu vana konum değiştiriyor ya da pompa sıkışıyor diyebiliriz.

Baymak Luna kombi e35 arıza kodu : luna kombinin alev oluşturmada güçlük çektiğini ve alevi oluşturmadığını bildiren arıza kodudur.

Baymak Luna kombi e80 arıza kodu : luna kombi ekranında e80 uyarısı varsa bu kombinin beyninde yani ana kartında sorun olduğu anlamına gelmektedir.

Baymak Luna kombi e97 arıza kodu : luna kombide beliren e97 arıza kodu elektrik voltajlarından kaynaklanmaktadır. Daireye gelen voltaj düşük ise ya da kombinin ana kartında sorun varsa bu uyarı kodu kombi ekranında belirir.

Baymak Luna kombi e98/99 arıza kodu : luna kombi ekranında bu iki hata kodundan biri varsa elektronik kartta sorun olduğunu anlayabiliriz.

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak lambert kombi arıza kodları

Baymak Lambert e01 arıza kodu : lambert kombinin ateşlemeyi başarıyla yapmadığını belirten hata kodudur. Kombide ateşleme başarısızlığı da diyebiliriz. Kombi ateşlemeyi yapmadığı için hem sıcak su alamazsınız hem de petekleriniz ısıtma yapmaz. Bu durumda kombiye reset atmak gerekir. Reset işlemini üç kez tekrarlamanız gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra kombi yine aynı uyarıyı veriyor ise servis çağırınız.

Baymak Lambert e02 arıza kodu : kombinin aşırı ısınma termostat hatası verdiğini gösteren hata kodudur. Kısacası cihazın aşırı ısınma sebebi ile bloke olduğunu yani kullanım dışı olduğunu söyleyebiliriz.

Baymak Lambert e03 arıza kodu : atık gaz sisteminin iyi şekilde çalışmaması sebebi ile kombinin arızaya geçtiğini belirtir.

Lambert e05 arıza kodu : lambert kombide e05 hata kodu kalorifer tesisatı sensörünün arızalı olduğu anlamına gelmektedir. Lambert kombide genellikle kış mevsiminde bu arıza kodu ekranda belirebilmektedir.

Baymak Lambert e06 arıza kodu : kombi de sıcak su arızasının yaşandığını belirleyen e06 arıza kodu ekran da olduğu sürece kullanıcı sıcak su alamaz. Öncelikle kombinin su basıncına bakınız. Düşükse 1,5 bara kadar su basınız. Fakat basınç normal ve kombi hala sıcak su vermiyor ise sensör arızalı olabilir.

Baymak Lambert e10 arıza kodu : kombide mevcut olan su basıncının düşük olduğu anlamına gelmektedir.

Baymak Lambert e25/26 arıza kodu : pompanın arıza yaptığı anlamına gelen bu arıza kodunda kullanıcının birkaç arıza birden yaşaması söz konusu olabilir. Mesela petekler ısınmayabilir, cihaz ses yapabilir, sıcak su akışında sorun meydana gelebilir.

Baymak Lambert e35 arıza kodu : kombinin ateşleme denemesi yaptıktan sonra alevlenme almadığını belirten koddur. Bu sorun da cihaz alev almadığı için kombi çalışmaz.

Baymak Lambert e96 arıza kodu : kombiye gelen voltajlar da düşüklük yaşandığını ve bu sebeple de cihazın çalışmadığını belirtmek isteyen arıza kodudur. Bu kodda kullanıcı regülatör kullanmalıdır. Çünkü bu sorun sık sık yaşanırsa cihaza kalıcı hasarlar verebilir.

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak falke kombi arıza kodları

Baymak falke E01  arıza kodu : gaz beslemesi hata kodudur gal valfinde yada anakartta arıza vardır.

Baymak falke E02  arıza kodu : kombinin aşırı ısınma termostat hatası verdiğini gösteren hata kodudur.

Baymak falke E03  arıza kodu :   baca termostat sensoru / baca basınc sensoru arızası.

Baymak falke E05  arıza kodu :   kalorifer tesisatı sensörünün arızalı olduğu anlamına gelmektedir.

Baymak falke E06  arıza kodu :     kullanım suyu devresi sensor arızası anlamına gelmektedir.

Baymak falke E10  arıza kodu :     duşuk su basıncı sistemdeki su basıncının uygun değerde olup olmadığını kontroledin.

Baymak falke E25  arıza kodu :     cihazın çok fazla ısındığı anlamına gelen hata kodudur. Bu durumda eşanjör tıkalı, kalorifer filtresi kirli, üç yollu vana konum değiştiriyor ya da pompa sıkışıyor diyebiliriz.

Baymak falke E35  arıza kodu :     alev oluşturmada güçlük çektiğini ve alevi oluşturmadığını bildiren arıza kodudur.

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak star kombi arıza kodları

Baymak star E10 arıza kodu : dairenin sıcaklığını ana karta aktaran sensörde sorun olduğunda star kombide bu uyarı kodu belirir. Bu durumda sensorun görevini gerçekleştirmediğini söyleyebiliriz.

Baymak star E20 arıza kodu : star kombinin kalorifer sensöründe sorun olduğunda göstergede bu hata kodu belirir. Bu durumda petekler hiçbir şekilde ısı sağlamaz.

Baymak star E28 arıza kodu : bacalı kombilerde bulunan baca sensoru arıza yaptığı zaman kombi ekranında bu uyarı kodu belirir. Bu durumda ortamın aynı zamanda kombinin iç sıcaklığını algılayıp sonrasında elektronik karta bilgisini veren parçada sorun olduğunu söyleyebiliriz.

Baymak star E50 arıza kodu : star kombide sıcak su sensöründe sorun olduğunda kombide e50 uyarı kodu belirir.

Baymak star E110 arıza kodu : aşırı ısınma termostatın da sorun ya da hasar var ise kombi göstergesinde e110 arıza kodu belirmektedir. Kombide aşırı ısınma termostatının görevi; kombi içindeki su fazla ısındığı zaman direk devreye girmek ve cihazı bloke etmektir.

Baymak star E119 arıza kodu : star kombideki suyun azaldığını gösteren uyarı kodudur.

Baymak star E125 arıza kodu : star kombi ekranında e125 arıza uyarısı var ise cihazın içinde yer alan pompa kalorifer tesisatındaki suyu çevirme görevini yapmıyordur.

Baymak star E130 arıza kodu : ortamdaki sıcaklığı kombiye aktaran baca sensöründe arıza olduğunda kombide bu uyarı kodu mevcut olur.

Baymak star E133 arıza kodu : star kombide e133 arızası kombinin ateşleme yapmadığını yani alev oluşturmadığını bildirir. Bunun sebebi ise kombinin ateşleme yapacak gazı bulamamasıdır. Bu durumda gaz vanaları kontrol edilmeli açık duruma getirilmelidir. Gaz açık ise gazın kesilip kesilmediğine dikkat edilmelidir. Aksi taktirde gaz valfi vada anakart arızalı olabilir.

Baymak star E151 arıza kodu : star kombide elektronik kart arızasının olduğunu belirten uyarı kodudur. Bu durumda cihaza elektrik girişi olmaz ve dolayısıyla cihaz çalışmaz.

Baymak star E156 arıza kodu : bu hata kodu star kombi üzerinde belirdi ise cihaz düşük voltaj sebebi ile kapanmaktadır. Bunun sebebi ise voltajı güçsüz bulmasıdır. Voltaj düzelene kadar tüketici olarak yapabileceğiniz işlem yoktur. Voltaj düzenleyici regülatör kullanmanız gerekmektedir.

Baymak star E160 arıza kodu : cihazın yanma için gereken havayı dışarıdan alan kötü gazı ise dışarıya aktaran fan motorunda sorun olduğunu belirten hata kodudur. Star kombide bu uyarı kodu belirir ise cihaz çalışırken ses yapabilir ya da çalışmasını durdurabilir.

Baymak star E193 arıza kodu : tesisatta hava oluştuğunda star kombi göstergesinde bu uyarı kodu belirmektedir. Hava oluşumu sebebi ile kombide aşırı ısınma meydana gelmiş demektir.

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak ht yoğuşmalı arıza kodları

Baymak ht 10e  arıza kodu: dış ortam sıcaklık sensörü arızası.

Baymak ht 20e  arıza kodu: merkezi ısıtma devresi sensörü arızası kalorifer ntc sensörünü değiştirin.

Baymak ht 28e  arıza kodu: baca  sensörü arızası emniyet sensörü değiştirin.

Baymak ht 50e  arıza kodu: kullanım suyu devresi sensör arızası sıcaksu sensörünü değiştirin.

Baymak ht 60e  arıza kodu: oda termostatı sensör arızası oda termostatını değiştirin.

Baymak ht 62e  arıza kodu: elektronik kart yazılım versiyonu arızası elektronik kart elektrik voltajından sistemde hata oluşmuştur.

Baymak ht 88e  arıza kodu: elektronik kart ile  kontrol ünitesi arasında haberleşme arızası kombiyi resetleyin max. 5 defa

Baymak ht 95e  arıza kodu:  kontrol ünitesi saati arızası kombiyi resetleyin max. 5 defa.

Baymak ht 110e arıza kodu: emniyet termostatı arızası kombinin panelinde bulunan ok tuşuna 2 defa basınız sorun devam ederse,kombiye 30 dak. Bekleyin resetleyin.

Baymak ht 119e arıza kodu: hidrolik basınç anahtarı arızası kombinin su basıncı yetersiz. Tavsiye ettiğimiz deger 1,5 ile 2.0 arasında olmasıdır.

Baymak ht 125e arıza kodu: sistemde su olmaması veya hava olması kombinin panelinde bulunan ok tuşuna 2 defa basın sorun çözülür.

Baymak ht 127e arıza kodu: anti-leyjoner fonksiyonu devrede bu sinyal geçicidir ve bu fonksiyon sona erdiğinde otomatik olarak kaybolur

Baymak ht 130e arıza kodu: baca sensörü aşırı ısınması kombinin panelinde bulunan ok tuşuna 2 defa basın sorun çözülür.

Baymak ht 131e arıza kodu: 125e veya 130e arızaları sonrasında kombi elektriğinin kesilmesi kombinin panelinde bulunan ok tuşuna 2 defa basın sorun çözülür.

Baymak ht 133e arıza kodu: gaz yetersiz uyarısı kombinizin yanında bulunan gaz vanasının açık olduğundan emin olun.kombinin panelinde bulunan ok tuşuna 2 defa basın sorun çözülür.

Baymak ht 151e arıza kodu: kombi kontrol kartı arızası .ateşleme elektrodunun pozisyonunu kontrol ediniz.

Baymak ht 155e arıza kodu: maksimum reset denemesinin aşılması (n°5)kombi üzerindeki ”reset” düğmesine basınız.

Baymak ht 156e arıza kodu: düşük veya yüksek voltaj uyarısı enerji beslemesi voltaj değeri normal değere dönünceye kadar bekleyiniz. resetleme işlemi cihaz tarafından otomatik olarak yapılacaktır.tavsiyemiz kombinize regülator takınız.

Baymak ht 160e arıza kodu: fan arızası kombinizin fan motoru arızalı.

Baymak ht 193e arıza kodu: sistemin hava yapması .bu sinyal geçicidir ve bu fonksiyon sona erdiğinde otomatik olarak kaybolur.

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak brötje quasar arızaları kodları

Baymak quasar 24 fi

Baymak quasar 24 i

Baymak brötje quasar 30° derece ışığı: gaz blokaj göstergesi.

Baymak brötje quasar 40° derece ışığı: aşırı ısı termostat devresi açık.

Baymak brötje quasar 50° derece ışığı: fan arızası ya da baca termostat devresi açık.

Baymak brötje quasar 60° derece ışığı: su eksikliği veya pompa arızası.

Baymak brötje quasar 70° derece ışığı: kullanım suyu sensör arızası.

Baymak brötje quasar 80° derece ışığı: ısıtma devresi sensör arızası.

Baymak Kombi Arıza Kodları

Dolcevita ve eco4 hermetik kombi arıza kodları

Dolcevita ve eco4 E01 arıza kodu: gaz beslemesi – blokajı arızası gaz vananızı kontrol edin gazın geldiğinden emin olun.

Dolcevita ve eco4 E02 arıza kodu: emniyet termostat sensörü arızası.

Dolcevita ve eco4 E03 arıza kodu: baca termostat sensörü /baca basınç sensörü arızası.

Dolcevita ve eco4 E05 arıza kodu: ısıtma devresi ntc sensör arızası.

Dolcevita ve eco4 E06 arıza kodu: kullanım suyu devresi ntc sensör arızası.

Dolcevita ve eco4 E10 arıza kodu: düşük su basıncı.

Dolcevita ve eco4 E25 arıza kodu: maximum sıcaklık uyarısı(pompa sıkışmış olabilir).

Dolcevita ve eco4 E35 arıza kodu: alev oluşumu arızası- kombinizin elektrik baglantısı fişe takılı ise fişini çıkartıp ters takarak deneyin.

Dolcevita ve eco4 E96 arıza kodu : daireye gelen voltaj düşüklüğü sebebi ile kombi e96 uyarı kodu verir. Bu durumda voltaj düzenleyicisi olarak bilinen regülatör cihazı kullanmanız gerekmektedir.

Share This:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir