Servis Hattı: 0216 353 88 70
Tüm Sorularınız ve Servis hizmeti için
Size bir telefon kadar yakınız!
Kombinizin yeni ve normal çalışıyor olması sorun çıkmayacağı ya da arıza yaratmayacağı garantisini taşımaz. Kombinizde arıza olup olmadığı sadece tam donanımlı kombi servis ekipleri tarafından tespit edilebilmektedir. Kombinizin ve peteklerinizin verimli çalışıp, uzun ömürlü olması için en önemlisi de yüksek gelen faturalarınızı düşürebilmek için düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekir. Bakımı yapılmayan kombi ve tesisatın verimi düşer ve kullanım süresi kısalır üstelik faturalarınızın artmasına da sebep olur. Kombi bakım onarım ve kurulum işlemleri için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Kombi arızalarınızı yerinde onarım yapıyoruz. Sadece kombi kartlarınız arızalandığında servislerimiz tarafımızdan sökülerek yüksek teknoloji sahibi atölyemize getirilerek bilgisayar ortamında kontrol edilerek arızanın sebebi bulunur ve en kısa sürede onarılıp siz saygı değer müşterilerimize teslim edilir.
Kombi Servisi olarak kombi kartı tamiri güvenlik bakımından her hangi bir tehlikeli durum söz konusu değildir yalnız kombi kartı tamiri işlemi işçiliklere göre kalite bakımından farklılıklar göstermektedir. Firmamız sizin memnuniyetinizi ve güveninizi kazanmak için çalışmalar yapmaktadır. Bizlere telefonlarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

ÇAĞRI MERKEZİ SERVİS KAYDI OLUŞTURUN.

Aşağıdaki servis formunu doldurarak bizlere ulaşabilir, çağrı merkezimiz tarafından en kısa sürede aranırsınız...